Drukowany przewodnik po Prowansji

Włącz powiadomienie o premierze mojej książki o Prowansji i otrzymaj dostęp do przedsprzedaży i promocji! Premiera wiosną 2024.

Tomasz Bobrowski

Autor

Tomasz Bobrowski

Przewodnik po Lazurowym Wybrzeżu i Prowansji, bloger, podkaster. Od 2014 r. mieszka w Nicei, którą zna, jak własną kieszeń.

Autor drukowanego przewodnika „Lazurowe Wybrzeże” oraz blogów LazurowyPrzewodnik.pl i Prowansja.pl.

Administratorem podanych przez Ciebie w formularzu danych osobowych będzie firma Bobrowski Media, 50 Boulevard Stalingrad, Bureau 3, 06300 Nicea, Francja, zarejestrowana pod numerem SIREN 908 602 071. Dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO w celu przesyłania Ci newslettera.
Dane będą zapisane w bazie systemu MailerLite i przechowywane na serwerze znajdującym się na terenie Unii Europejskiej, przez czas funkcjonowania newslettera, chyba że wcześniej zrezygnujesz z jego otrzymywania, co spowoduje usunięcie danych z bazy. Będziesz mieć prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych – na zasadach określonych w art. 16 – 21 RODO.
W każdej chwili będziesz mógł również wycofać zgodę na otrzymywanie newslettera. Jeżeli uznasz, że Twoje dane są przetwarzane niezgodnie z przepisami prawa, będziesz mógł wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do zapisu na newsletter.
Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.